| to Brixton | 0m |
| to West Croydon | 2m |
| to Brixton | 6m |
| to West Croydon | 8m |
| to Brixton | 11m |
| to West Croydon | 15m |
| to Brixton | 16m |
| to West Croydon | 23m |
| to Brixton | 25m |
to Brixton 0mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 0 () minutes
to West Croydon 2mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Brixton 6mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to West Croydon 8mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Brixton 11mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to West Croydon 15mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Brixton 16mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to West Croydon 23mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Brixton 25mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
buses 250, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham |
buses 250, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | West Croydon |
buses 250, N250