| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 0m |
| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 16m |
| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 19m |
| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 24m |
| to Ilford, Hainault Street | 2m |
| to Ilford, Hainault Street | 7m |
| to Ilford, Hainault Street | 24m |
| to Ilford, Hainault Street | 28m |
to City Thameslink, Holborn Viaduct 0mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop E in 0 () minutes
to City Thameslink, Holborn Viaduct 16mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop E in 16 (sixteen) minutes
to City Thameslink, Holborn Viaduct 19mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop E in 19 (nineteen) minutes
to City Thameslink, Holborn Viaduct 24mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop E in 24 (twenty four) minutes
to Ilford, Hainault Street 2mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop F in 2 (two) minutes
to Ilford, Hainault Street 7mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop F in 7 (seven) minutes
to Ilford, Hainault Street 24mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop F in 24 (twenty four) minutes
to Ilford, Hainault Street 28mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop F in 28 (twenty eight) minutes
buses 25, 325, 330, 425, 58, 86, N25, N86
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Leyton, Plaistow Or Stratford |
buses 25, 425, 86, N25, N86
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Manor Park |
buses 25, 325, 330, 425, 58, 86, N25, N86