| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 2m |
| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 13m |
| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 15m |
| to City Thameslink, Holborn Viaduct | 23m |
| to Ilford, Hainault Street | 8m |
| to Ilford, Hainault Street | 14m |
| to Ilford, Hainault Street | 19m |
| to Ilford, Hainault Street | 28m |
to City Thameslink, Holborn Viaduct 2mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop K in 2 (two) minutes
to City Thameslink, Holborn Viaduct 13mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop K in 13 (thirteen) minutes
to City Thameslink, Holborn Viaduct 15mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop K in 15 (fifteen) minutes
to City Thameslink, Holborn Viaduct 23mbus to City Thameslink, Holborn Viaduct on 25 bus route anticipated at bus stop K in 23 (twenty three) minutes
to Ilford, Hainault Street 8mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop J in 8 (eight) minutes
to Ilford, Hainault Street 14mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop J in 14 (fourteen) minutes
to Ilford, Hainault Street 19mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop J in 19 (nineteen) minutes
to Ilford, Hainault Street 28mbus to Ilford, Hainault Street on 25 bus route anticipated at bus stop J in 28 (twenty eight) minutes
buses 205, 25, 254, N205, N25, N253
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Mile End Or Bethnal Green |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_200 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_206 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_282 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_390 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_537 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_565 |
buses 205, 25, 254, N205, N25, N253
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Aldgate |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_33 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_200 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_206 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_282 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_537 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_565 |
buses 205, 25, 254, N205, N25, N253
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_200 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_206 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_282 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_390 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_537 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_565 |