| to Wood Green | 3m |
| to Wood Green | 5m |
| to Wood Green | 22m |
| to Wood Green | 27m |
| to Waterloo Station | 6m |
| to Waterloo Station | 8m |
| to Waterloo Station | 16m |
| to Waterloo Station | 24m |
to Wood Green 3mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop LL in 3 (three) minutes
to Wood Green 5mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop LL in 5 (five) minutes
to Wood Green 22mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop LL in 22 (twenty two) minutes
to Wood Green 27mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop LL in 27 (twenty seven) minutes
to Waterloo Station 6mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop LA in 6 (six) minutes
to Waterloo Station 8mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop LA in 8 (eight) minutes
to Waterloo Station 16mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop LA in 16 (sixteen) minutes
to Waterloo Station 24mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop LA in 24 (twenty four) minutes
buses 123, 243
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Tottenham |
buses 123, 243
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Turnpike Lane Or Wood Green |
buses 123, 243