| to Wood Green | 0m |
| to Wood Green | 6m |
| to Wood Green | 18m |
| to Wood Green | 21m |
| to Wood Green | 27m |
| to Waterloo Station | 2m |
| to Waterloo Station | 4m |
| to Waterloo Station | 9m |
| to Waterloo Station | 23m |
| to Waterloo Station | 25m |
to Wood Green 0mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop SD in 0 () minutes
to Wood Green 6mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop SD in 6 (six) minutes
to Wood Green 18mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop SD in 18 (eighteen) minutes
to Wood Green 21mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop SD in 21 (twenty one) minutes
to Wood Green 27mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop SD in 27 (twenty seven) minutes
to Waterloo Station 2mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop SL in 2 (two) minutes
to Waterloo Station 4mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop SL in 4 (four) minutes
to Waterloo Station 9mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop SL in 9 (nine) minutes
to Waterloo Station 23mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop SL in 23 (twenty three) minutes
to Waterloo Station 25mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop SL in 25 (twenty five) minutes
buses 149, 243, 67, 76
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Dalston Junction |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_4891 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5852 |
buses 149, 243, 476, 76, N73
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bruce Grove Or Tottenham Hale |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_4891 |
buses 149, 243, 253, 254, 310, 318, 349, 476, 67, 76, N253, N73
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_4891 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5852 |