| to Waterloo Station | 2m |
| to Waterloo Station | 8m |
| to Waterloo Station | 15m |
| to Waterloo Station | 23m |
| to Wood Green | 5m |
| to Wood Green | 13m |
| to Wood Green | 20m |
| to Wood Green | 27m |
to Waterloo Station 2mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop TD in 2 (two) minutes
to Waterloo Station 8mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop TD in 8 (eight) minutes
to Waterloo Station 15mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop TD in 15 (fifteen) minutes
to Waterloo Station 23mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop TD in 23 (twenty three) minutes
to Wood Green 5mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop TC in 5 (five) minutes
to Wood Green 13mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop TC in 13 (thirteen) minutes
to Wood Green 20mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop TC in 20 (twenty ) minutes
to Wood Green 27mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop TC in 27 (twenty seven) minutes
buses 149, 243, 318, 349, 476, 76, N73
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Wood Green Or Edmonton |
buses 149, 243, 318, 349, 476, 76, N73
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stoke Newington |