| to Waterloo Station | 1m |
| to Waterloo Station | 4m |
| to Wood Green | 6m |
| to Waterloo Station | 14m |
| to Wood Green | 17m |
| to Waterloo Station | 23m |
| to Waterloo Station | 25m |
| to Wood Green | 29m |
to Waterloo Station 1mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Waterloo Station 4mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Wood Green 6mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Waterloo Station 14mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Wood Green 17mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Waterloo Station 23mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Waterloo Station 25mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
to Wood Green 29mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 149, 243, 67, 76
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5777 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5685 |
buses 149, 243, 67, 76
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Shoreditch Or Hoxton |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5777 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5685 |
buses 149, 243, 67, 76
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5777 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5685 |