| to Waterloo Station | 2m |
| to Waterloo Station | 10m |
| to Waterloo Station | 13m |
| to Waterloo Station | 19m |
| to Waterloo Station | 26m |
| to Wood Green | 5m |
| to Wood Green | 14m |
| to Wood Green | 15m |
| to Wood Green | 22m |
to Waterloo Station 2mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop KH in 2 (two) minutes
to Waterloo Station 10mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop KH in 10 (ten) minutes
to Waterloo Station 13mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop KH in 13 (thirteen) minutes
to Waterloo Station 19mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop KH in 19 (nineteen) minutes
to Waterloo Station 26mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop KH in 26 (twenty six) minutes
to Wood Green 5mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop KF in 5 (five) minutes
to Wood Green 14mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop KF in 14 (fourteen) minutes
to Wood Green 15mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop KF in 15 (fifteen) minutes
to Wood Green 22mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop KF in 22 (twenty two) minutes
buses 149, 242, 243, N242
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stoke Newington Or Hackney Central |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_748 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_749 |
buses 149, 242, 243, N242
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Shoreditch |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_698 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_748 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_749 |
buses 149, 242, 243, N242
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_748 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_749 |