| to Waterloo Station | 3m |
| to Waterloo Station | 10m |
| to Waterloo Station | 18m |
| to Waterloo Station | 23m |
| to Wood Green | 6m |
| to Wood Green | 12m |
| to Wood Green | 19m |
| to Wood Green | 28m |
to Waterloo Station 3mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop R in 3 (three) minutes
to Waterloo Station 10mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop R in 10 (ten) minutes
to Waterloo Station 18mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop R in 18 (eighteen) minutes
to Waterloo Station 23mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop R in 23 (twenty three) minutes
to Wood Green 6mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop P in 6 (six) minutes
to Wood Green 12mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop P in 12 (twelve) minutes
to Wood Green 19mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop P in 19 (nineteen) minutes
to Wood Green 28mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop P in 28 (twenty eight) minutes
buses 149, 243, 488, 67, 76
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stoke Newington Or Clapton Pond |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5777 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5685 |
buses 149, 243, 488, 67, 76
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Shoreditch Or Hoxton |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5777 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5685 |