| to Wood Green | 2m |
| to Wood Green | 6m |
| to Wood Green | 16m |
| to Wood Green | 21m |
| to Wood Green | 27m |
| to Wood Green | 3m |
| to Wood Green | 7m |
| to Wood Green | 17m |
| to Wood Green | 22m |
| to Wood Green | 28m |
| to Waterloo Station | 8m |
| to Waterloo Station | 15m |
| to Waterloo Station | 24m |
to Wood Green 2mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop J in 2 (two) minutes
to Wood Green 6mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop J in 6 (six) minutes
to Wood Green 16mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop J in 16 (sixteen) minutes
to Wood Green 21mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop J in 21 (twenty one) minutes
to Wood Green 27mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop J in 27 (twenty seven) minutes
to Wood Green 3mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop K in 3 (three) minutes
to Wood Green 7mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop K in 7 (seven) minutes
to Wood Green 17mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop K in 17 (seventeen) minutes
to Wood Green 22mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop K in 22 (twenty two) minutes
to Wood Green 28mbus to Wood Green on 243 bus route anticipated at bus stop K in 28 (twenty eight) minutes
to Waterloo Station 8mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop O in 8 (eight) minutes
to Waterloo Station 15mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop O in 15 (fifteen) minutes
to Waterloo Station 24mbus to Waterloo Station on 243 bus route anticipated at bus stop O in 24 (twenty four) minutes
buses 123, 243, 318, 341, 476, W4
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Edmonton Or Northumberland Park |
buses 123, 243, W4
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Turnpike Lane Or Wood Green |
buses 123, 243, W4
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Stamford Hill Or Tottenham Hale |