| to Sunbury Village | 4m |
| to Sunbury Village | 7m |
| to Sunbury Village | 15m |
| to Sunbury Village | 23m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 13m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 20m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 27m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 29m |
to Sunbury Village 4mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop W in 4 (four) minutes
to Sunbury Village 7mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop W in 7 (seven) minutes
to Sunbury Village 15mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop W in 15 (fifteen) minutes
to Sunbury Village 23mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop W in 23 (twenty three) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 13mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop X in 13 (thirteen) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 20mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop X in 20 (twenty ) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 27mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop X in 27 (twenty seven) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 29mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop X in 29 (twenty nine) minutes
buses 235, 237, 267, E8, N9
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chiswick Or Hanwell |
buses 235, 237, 267, E8, N9
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Hounslow Or Twickenham |
buses 235, 237, 267, E8, N9