| to North Brentford, Great West Quarter | 1m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 6m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 13m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 21m |
| to Sunbury Village | 5m |
| to Sunbury Village | 12m |
| to Sunbury Village | 13m |
| to Sunbury Village | 26m |
to North Brentford, Great West Quarter 1mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop V in 1 (one) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 6mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop V in 6 (six) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 13mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop V in 13 (thirteen) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 21mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop V in 21 (twenty one) minutes
to Sunbury Village 5mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop Q in 5 (five) minutes
to Sunbury Village 12mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop Q in 12 (twelve) minutes
to Sunbury Village 13mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop Q in 13 (thirteen) minutes
to Sunbury Village 26mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop Q in 26 (twenty six) minutes
buses 117, 235, 635
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Hounslow |
buses 117, 235, 635
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Staines Or Sunbury |
buses 117, 235, 635