| to Sunbury Village | 1m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 3m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 10m |
| to Sunbury Village | 12m |
| to Sunbury Village | 17m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 18m |
| to Sunbury Village | 25m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 26m |
to Sunbury Village 1mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 3mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 10mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to Sunbury Village 12mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 12 (twelve) minutes
to Sunbury Village 17mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 18mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Sunbury Village 25mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 26mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop in 26 (twenty six) minutes
buses 235, 635
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hounslow |
buses 235, 635
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Sunbury Village |
buses 235, 635