| to Sunbury Village | 5m |
| to Sunbury Village | 10m |
| to Sunbury Village | 18m |
| to Sunbury Village | 25m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 6m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 13m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 21m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 29m |
to Sunbury Village 5mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop J in 5 (five) minutes
to Sunbury Village 10mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop J in 10 (ten) minutes
to Sunbury Village 18mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop J in 18 (eighteen) minutes
to Sunbury Village 25mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop J in 25 (twenty five) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 6mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop F in 6 (six) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 13mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop F in 13 (thirteen) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 21mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop F in 21 (twenty one) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 29mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop F in 29 (twenty nine) minutes
buses 235, 285, 490, 635, 90
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Hatton Cross Or Hounslow |
buses 235, 285, 490, 635, 90
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Sunbury, Teddington Or Twickenham |
buses 235, 285, 490, 635, 90