| to North Brentford, Great West Quarter | 3m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 12m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 22m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 27m |
| to Sunbury Village | 9m |
| to Sunbury Village | 13m |
| to Sunbury Village | 20m |
| to Sunbury Village | 27m |
to North Brentford, Great West Quarter 3mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop N in 3 (three) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 12mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop N in 12 (twelve) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 22mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop N in 22 (twenty two) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 27mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop N in 27 (twenty seven) minutes
to Sunbury Village 9mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop A in 9 (nine) minutes
to Sunbury Village 13mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop A in 13 (thirteen) minutes
to Sunbury Village 20mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop A in 20 (twenty ) minutes
to Sunbury Village 27mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop A in 27 (twenty seven) minutes
buses 116, 235, 635
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Hounslow |
buses 116, 235, 635
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Bedfont Or Feltham |
buses 116, 235, 635