| to Sunbury Village | 2m |
| to Sunbury Village | 8m |
| to Sunbury Village | 17m |
| to Sunbury Village | 25m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 3m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 6m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 11m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 19m |
to Sunbury Village 2mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop V in 2 (two) minutes
to Sunbury Village 8mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop V in 8 (eight) minutes
to Sunbury Village 17mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop V in 17 (seventeen) minutes
to Sunbury Village 25mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop V in 25 (twenty five) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 3mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop T in 3 (three) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 6mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop T in 6 (six) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 11mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop T in 11 (eleven) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 19mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop T in 19 (nineteen) minutes
buses 235, 237, 267, 618, E8, H28, N9
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chiswick Or Osterley Tesco |
buses 235, 237, 267, 618, E8, H28, N9
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Hounslow Or Twickenham |
buses 235, 237, 267, 618, E8, H28, N9