| to Sunbury Village | 1m |
| to Sunbury Village | 6m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 7m |
| to Sunbury Village | 13m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 15m |
| to Sunbury Village | 21m |
| to North Brentford, Great West Quarter | 23m |
| to Sunbury Village | 29m |
to Sunbury Village 1mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Sunbury Village 6mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 7mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Sunbury Village 13mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 15mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Sunbury Village 21mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 21 (twenty one) minutes
to North Brentford, Great West Quarter 23mbus to North Brentford, Great West Quarter on 235 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Sunbury Village 29mbus to Sunbury Village on 235 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 235, 635
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Feltham |
buses 235, 635
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Sunbury |