| to Turnpike Lane Station | 3m |
| to Turnpike Lane Station | 8m |
| to Turnpike Lane Station | 12m |
| to Turnpike Lane Station | 16m |
| to Turnpike Lane Station | 23m |
| to Turnpike Lane Station | 28m |
| to Edgware Station | 4m |
| to Edgware Station | 21m |
| to Edgware Station | 29m |
to Turnpike Lane Station 3mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop GA in 3 (three) minutes
to Turnpike Lane Station 8mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop GA in 8 (eight) minutes
to Turnpike Lane Station 12mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop GA in 12 (twelve) minutes
to Turnpike Lane Station 16mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop GA in 16 (sixteen) minutes
to Turnpike Lane Station 23mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop GA in 23 (twenty three) minutes
to Turnpike Lane Station 28mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop GA in 28 (twenty eight) minutes
to Edgware Station 4mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop GM in 4 (four) minutes
to Edgware Station 21mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop GM in 21 (twenty one) minutes
to Edgware Station 29mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop GM in 29 (twenty nine) minutes
buses 221, N91
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Wood Green |
buses 221, N91
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Friern Barnet |
buses 221, N91