| to Edgware Station | 4m |
| to Edgware Station | 8m |
| to Turnpike Lane Station | 9m |
| to Edgware Station | 16m |
| to Turnpike Lane Station | 16m |
| to Turnpike Lane Station | 21m |
| to Edgware Station | 24m |
| to Turnpike Lane Station | 29m |
to Edgware Station 4mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Edgware Station 8mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Turnpike Lane Station 9mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Edgware Station 16mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Turnpike Lane Station 16mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Turnpike Lane Station 21mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 21 (twenty one) minutes
to Edgware Station 24mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 24 (twenty four) minutes
to Turnpike Lane Station 29mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 221
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | North Finchley |
buses 221
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Edgware |
buses 221