| to Edgware Station | 3m |
| to Turnpike Lane Station | 3m |
| to Edgware Station | 7m |
| to Turnpike Lane Station | 8m |
| to Edgware Station | 14m |
| to Turnpike Lane Station | 16m |
| to Turnpike Lane Station | 24m |
| to Edgware Station | 26m |
to Edgware Station 3mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Turnpike Lane Station 3mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Edgware Station 7mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Turnpike Lane Station 8mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Edgware Station 14mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Turnpike Lane Station 16mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Turnpike Lane Station 24mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 24 (twenty four) minutes
to Edgware Station 26mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 26 (twenty six) minutes
buses 221
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Edgware |
buses 221
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | North Finchley |
buses 221