| to Edgware Station | 2m |
| to Edgware Station | 6m |
| to Edgware Station | 12m |
| to Edgware Station | 19m |
| to Edgware Station | 27m |
| to Turnpike Lane Station | 9m |
| to Turnpike Lane Station | 17m |
| to Turnpike Lane Station | 24m |
to Edgware Station 2mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop BL in 2 (two) minutes
to Edgware Station 6mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop BL in 6 (six) minutes
to Edgware Station 12mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop BL in 12 (twelve) minutes
to Edgware Station 19mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop BL in 19 (nineteen) minutes
to Edgware Station 27mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop BL in 27 (twenty seven) minutes
to Turnpike Lane Station 9mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop BC in 9 (nine) minutes
to Turnpike Lane Station 17mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop BC in 17 (seventeen) minutes
to Turnpike Lane Station 24mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop BC in 24 (twenty four) minutes
buses 221, N91
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Wood Green |
buses 221, N91
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Friern Barnet |
buses 221, N91