| to Turnpike Lane Station | 2m |
| to Edgware Station | 3m |
| to Edgware Station | 8m |
| to Edgware Station | 12m |
| to Edgware Station | 13m |
| to Turnpike Lane Station | 13m |
| to Edgware Station | 18m |
| to Turnpike Lane Station | 18m |
| to Edgware Station | 25m |
| to Turnpike Lane Station | 26m |
to Turnpike Lane Station 2mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Edgware Station 3mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Edgware Station 8mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Edgware Station 12mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 12 (twelve) minutes
to Edgware Station 13mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Turnpike Lane Station 13mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Edgware Station 18mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Turnpike Lane Station 18mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Edgware Station 25mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
to Turnpike Lane Station 26mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 26 (twenty six) minutes
buses 221
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | North Finchley |
buses 221
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Edgware |
buses 221