| to Edgware Station | 3m |
| to Edgware Station | 4m |
| to Edgware Station | 16m |
| to Edgware Station | 18m |
| to Edgware Station | 28m |
| to Turnpike Lane Station | 4m |
| to Turnpike Lane Station | 12m |
| to Turnpike Lane Station | 15m |
| to Turnpike Lane Station | 24m |
to Edgware Station 3mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop H in 3 (three) minutes
to Edgware Station 4mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop H in 4 (four) minutes
to Edgware Station 16mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop H in 16 (sixteen) minutes
to Edgware Station 18mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop H in 18 (eighteen) minutes
to Edgware Station 28mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop H in 28 (twenty eight) minutes
to Turnpike Lane Station 4mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop J in 4 (four) minutes
to Turnpike Lane Station 12mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop J in 12 (twelve) minutes
to Turnpike Lane Station 15mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop J in 15 (fifteen) minutes
to Turnpike Lane Station 24mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop J in 24 (twenty four) minutes
buses 134, 221, 683, SL1
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Friern Barnet |
buses 134, 221, 683, SL1, SL10
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Mill Hill |
buses 134, 221, 683, SL1, SL10