| to Turnpike Lane Station | 2m |
| to Turnpike Lane Station | 7m |
| to Turnpike Lane Station | 12m |
| to Turnpike Lane Station | 20m |
| to Turnpike Lane Station | 29m |
| to Edgware Station | 3m |
| to Edgware Station | 4m |
| to Edgware Station | 14m |
| to Edgware Station | 21m |
| to Edgware Station | 29m |
to Turnpike Lane Station 2mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop F in 2 (two) minutes
to Turnpike Lane Station 7mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop F in 7 (seven) minutes
to Turnpike Lane Station 12mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop F in 12 (twelve) minutes
to Turnpike Lane Station 20mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop F in 20 (twenty ) minutes
to Turnpike Lane Station 29mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop F in 29 (twenty nine) minutes
to Edgware Station 3mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop D in 3 (three) minutes
to Edgware Station 4mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop D in 4 (four) minutes
to Edgware Station 14mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop D in 14 (fourteen) minutes
to Edgware Station 21mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop D in 21 (twenty one) minutes
to Edgware Station 29mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop D in 29 (twenty nine) minutes
buses 221, 240, 303
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Edgware |
buses 186, 221, 240, 251, 628, 688
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Edgware, Mill Hill East Or Totteridge |