| to Turnpike Lane Station | 5m |
| to Turnpike Lane Station | 13m |
| to Turnpike Lane Station | 21m |
| to Turnpike Lane Station | 29m |
| to Edgware Station | 9m |
| to Edgware Station | 16m |
| to Edgware Station | 22m |
| to Edgware Station | 29m |
to Turnpike Lane Station 5mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop B in 5 (five) minutes
to Turnpike Lane Station 13mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop B in 13 (thirteen) minutes
to Turnpike Lane Station 21mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop B in 21 (twenty one) minutes
to Turnpike Lane Station 29mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop B in 29 (twenty nine) minutes
to Edgware Station 9mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop G in 9 (nine) minutes
to Edgware Station 16mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop G in 16 (sixteen) minutes
to Edgware Station 22mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop G in 22 (twenty two) minutes
to Edgware Station 29mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop G in 29 (twenty nine) minutes
buses 221, 240, 292, 384, 688
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Barnet, Borehamwood Or Mill Hill East |
buses 221, 240, 292, 384, 688
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Edgware |
buses 221, 240, 292, 384, 688