| to Turnpike Lane Station | 2m |
| to Turnpike Lane Station | 7m |
| to Edgware Station | 7m |
| to Edgware Station | 13m |
| to Turnpike Lane Station | 17m |
| to Edgware Station | 18m |
| to Turnpike Lane Station | 25m |
| to Edgware Station | 27m |
to Turnpike Lane Station 2mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Turnpike Lane Station 7mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Edgware Station 7mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Edgware Station 13mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Turnpike Lane Station 17mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Edgware Station 18mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Turnpike Lane Station 25mbus to Turnpike Lane Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
to Edgware Station 27mbus to Edgware Station on 221 bus route anticipated at bus stop in 27 (twenty seven) minutes
buses 221
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | North Finchley |
buses 221
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Edgware |
buses 221