| to Highgate Village | 3m |
| to Highgate Village | 8m |
| to Highgate Village | 15m |
| to Highgate Village | 25m |
| to Moorgate, Finsbury Square | 7m |
| to Moorgate, Finsbury Square | 13m |
| to Moorgate, Finsbury Square | 20m |
| to Moorgate, Finsbury Square | 28m |
to Highgate Village 3mbus to Highgate Village on 214 bus route anticipated at bus stop GZ in 3 (three) minutes
to Highgate Village 8mbus to Highgate Village on 214 bus route anticipated at bus stop GZ in 8 (eight) minutes
to Highgate Village 15mbus to Highgate Village on 214 bus route anticipated at bus stop GZ in 15 (fifteen) minutes
to Highgate Village 25mbus to Highgate Village on 214 bus route anticipated at bus stop GZ in 25 (twenty five) minutes
to Moorgate, Finsbury Square 7mbus to Moorgate, Finsbury Square on 214 bus route anticipated at bus stop GN in 7 (seven) minutes
to Moorgate, Finsbury Square 13mbus to Moorgate, Finsbury Square on 214 bus route anticipated at bus stop GN in 13 (thirteen) minutes
to Moorgate, Finsbury Square 20mbus to Moorgate, Finsbury Square on 214 bus route anticipated at bus stop GN in 20 (twenty ) minutes
to Moorgate, Finsbury Square 28mbus to Moorgate, Finsbury Square on 214 bus route anticipated at bus stop GN in 28 (twenty eight) minutes
buses 214, 88, C11
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Camden Town Or Royal Free Hospital |
buses 214, 88
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Highgate Village Or Parliament Hill Fields |
buses 214, 88, C11