| to Chingford Station | 3m |
| to Chingford Station | 10m |
| to Chingford Station | 20m |
| to Chingford Station | 28m |
| to Walthamstow, St James Street | 3m |
| to Walthamstow, St James Street | 9m |
| to Walthamstow, St James Street | 18m |
| to Walthamstow, St James Street | 26m |
to Chingford Station 3mbus to Chingford Station on 212 bus route anticipated at bus stop HJ in 3 (three) minutes
to Chingford Station 10mbus to Chingford Station on 212 bus route anticipated at bus stop HJ in 10 (ten) minutes
to Chingford Station 20mbus to Chingford Station on 212 bus route anticipated at bus stop HJ in 20 (twenty ) minutes
to Chingford Station 28mbus to Chingford Station on 212 bus route anticipated at bus stop HJ in 28 (twenty eight) minutes
to Walthamstow, St James Street 3mbus to Walthamstow, St James Street on 212 bus route anticipated at bus stop HM in 3 (three) minutes
to Walthamstow, St James Street 9mbus to Walthamstow, St James Street on 212 bus route anticipated at bus stop HM in 9 (nine) minutes
to Walthamstow, St James Street 18mbus to Walthamstow, St James Street on 212 bus route anticipated at bus stop HM in 18 (eighteen) minutes
to Walthamstow, St James Street 26mbus to Walthamstow, St James Street on 212 bus route anticipated at bus stop HM in 26 (twenty six) minutes
buses 212, 357
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Chingford Mount Or Highams Park |
buses 212
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Chingford Station |
buses 212, 357