| to Lewisham, Shopping Centre | 5m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 11m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 19m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 27m |
| to Holloway, Nags Head | 5m |
| to Holloway, Nags Head | 12m |
| to Holloway, Nags Head | 21m |
| to Holloway, Nags Head | 28m |
to Lewisham, Shopping Centre 5mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop SN in 5 (five) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 11mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop SN in 11 (eleven) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 19mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop SN in 19 (nineteen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 27mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop SN in 27 (twenty seven) minutes
to Holloway, Nags Head 5mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop SH in 5 (five) minutes
to Holloway, Nags Head 12mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop SH in 12 (twelve) minutes
to Holloway, Nags Head 21mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop SH in 21 (twenty one) minutes
to Holloway, Nags Head 28mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop SH in 28 (twenty eight) minutes
buses 136, 21, 321, 436, N136, N21
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Catford Or Lee Green |
buses 136, 21, 321, 436, N136, N21
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | New Cross |
buses 136, 21, 321, 436, N136, N21