| to Holloway, Nags Head | 6m |
| to Holloway, Nags Head | 10m |
| to Holloway, Nags Head | 18m |
| to Holloway, Nags Head | 27m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 7m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 9m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 20m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 25m |
to Holloway, Nags Head 6mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop M in 6 (six) minutes
to Holloway, Nags Head 10mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop M in 10 (ten) minutes
to Holloway, Nags Head 18mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop M in 18 (eighteen) minutes
to Holloway, Nags Head 27mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop M in 27 (twenty seven) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 7mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop L in 7 (seven) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 9mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop L in 9 (nine) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 20mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop L in 20 (twenty ) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 25mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop L in 25 (twenty five) minutes
buses 21, N21
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Moorgate |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_61 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_125 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_156 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_249 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_269 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_295 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_308 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_317 |
buses 21, N21
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | New Cross |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_61 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_125 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_249 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_269 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_295 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_308 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_317 |
buses 21, N21
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_61 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_125 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_249 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_269 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_295 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_308 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_317 |