| to Lewisham, Shopping Centre | 0m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 13m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 19m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 26m |
| to Holloway, Nags Head | 3m |
| to Holloway, Nags Head | 15m |
| to Holloway, Nags Head | 20m |
| to Holloway, Nags Head | 29m |
to Lewisham, Shopping Centre 0mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop EN in 0 () minutes
to Lewisham, Shopping Centre 13mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop EN in 13 (thirteen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 19mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop EN in 19 (nineteen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 26mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop EN in 26 (twenty six) minutes
to Holloway, Nags Head 3mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop WH in 3 (three) minutes
to Holloway, Nags Head 15mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop WH in 15 (fifteen) minutes
to Holloway, Nags Head 20mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop WH in 20 (twenty ) minutes
to Holloway, Nags Head 29mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop WH in 29 (twenty nine) minutes
buses 172, 21, 453, 53, 78, N21, N53
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | New Cross Or Peckham |
buses 172, 21, 453, 53, 78, N21, N53
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Elephant & Castle, London Bridge Or Tower Bridge |
buses 172, 21, 453, 53, 78, N21, N53