| to Holloway, Nags Head | 0m |
| to Holloway, Nags Head | 7m |
| to Holloway, Nags Head | 17m |
| to Holloway, Nags Head | 18m |
| to Holloway, Nags Head | 28m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 7m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 17m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 25m |
to Holloway, Nags Head 0mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop XR in 0 () minutes
to Holloway, Nags Head 7mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop XR in 7 (seven) minutes
to Holloway, Nags Head 17mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop XR in 17 (seventeen) minutes
to Holloway, Nags Head 18mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop XR in 18 (eighteen) minutes
to Holloway, Nags Head 28mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop XR in 28 (twenty eight) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 7mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop XL in 7 (seven) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 17mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop XL in 17 (seventeen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 25mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop XL in 25 (twenty five) minutes
buses 141, 21, 76, N263
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Dalston, Highbury Corner Or Newington Green |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_63 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_253 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_328 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_465 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_569 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_574 |
buses 141, 21, 76, N263
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Moorgate |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_63 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_253 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_328 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_465 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_569 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_574 |
buses 141, 21, 76, N263
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_63 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_253 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_328 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_465 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_569 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_574 |