| to Lewisham, Shopping Centre | 1m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 8m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 17m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 24m |
| to Holloway, Nags Head | 4m |
| to Holloway, Nags Head | 15m |
| to Holloway, Nags Head | 21m |
| to Holloway, Nags Head | 29m |
to Lewisham, Shopping Centre 1mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop E in 1 (one) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 8mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop E in 8 (eight) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 17mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop E in 17 (seventeen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 24mbus to Lewisham, Shopping Centre on 21 bus route anticipated at bus stop E in 24 (twenty four) minutes
to Holloway, Nags Head 4mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop F in 4 (four) minutes
to Holloway, Nags Head 15mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop F in 15 (fifteen) minutes
to Holloway, Nags Head 21mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop F in 21 (twenty one) minutes
to Holloway, Nags Head 29mbus to Holloway, Nags Head on 21 bus route anticipated at bus stop F in 29 (twenty nine) minutes
buses 21, N21
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | New Cross |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_61 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_125 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_194 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_249 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_269 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_295 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_308 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_317 |
buses 21, N21
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Moorgate |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_61 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_125 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_249 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_269 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_295 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_308 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_317 |
buses 21, N21
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_61 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_125 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_194 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_249 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_269 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_295 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_308 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_317 |