| to White City | 0m |
| to White City | 3m |
| to White City | 7m |
| to White City | 12m |
| to White City | 20m |
| to White City | 27m |
| to Southall Broadway | 14m |
| to Hayes By-Pass | 19m |
to White City 0mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EV in 0 () minutes
to White City 3mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EV in 3 (three) minutes
to White City 7mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EV in 7 (seven) minutes
to White City 12mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EV in 12 (twelve) minutes
to White City 20mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EV in 20 (twenty ) minutes
to White City 27mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EV in 27 (twenty seven) minutes
to Southall Broadway 14mbus to Southall Broadway on 207 bus route anticipated at bus stop EH in 14 (fourteen) minutes
to Hayes By-Pass 19mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop EH in 19 (nineteen) minutes
buses 207, N207, N7
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Shepherd's Bush |
buses 207, N207, N7
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Southall |
buses 207, N207, N7