| to Hayes By-Pass | 1m |
| to Hayes By-Pass | 7m |
| to Hayes By-Pass | 11m |
| to Hayes By-Pass | 18m |
| to Hayes By-Pass | 25m |
| to White City | 20m |
| to White City | 22m |
| to White City | 29m |
to Hayes By-Pass 1mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop LF in 1 (one) minutes
to Hayes By-Pass 7mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop LF in 7 (seven) minutes
to Hayes By-Pass 11mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop LF in 11 (eleven) minutes
to Hayes By-Pass 18mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop LF in 18 (eighteen) minutes
to Hayes By-Pass 25mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop LF in 25 (twenty five) minutes
to White City 20mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop LC in 20 (twenty ) minutes
to White City 22mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop LC in 22 (twenty two) minutes
to White City 29mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop LC in 29 (twenty nine) minutes
buses 207, 260, 72, N207, N72
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Shepherd's Bush |
buses 207, 260, N207
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Acton Or East Acton |
buses 207, 260, 72, N207, N72