| to Hayes By-Pass | 2m |
| to Hayes By-Pass | 3m |
| to Hayes By-Pass | 8m |
| to Hayes By-Pass | 14m |
| to Hayes By-Pass | 21m |
| to Hayes By-Pass | 28m |
| to White City | 4m |
| to White City | 13m |
| to White City | 19m |
| to White City | 24m |
to Hayes By-Pass 2mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop EJ in 2 (two) minutes
to Hayes By-Pass 3mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop EJ in 3 (three) minutes
to Hayes By-Pass 8mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop EJ in 8 (eight) minutes
to Hayes By-Pass 14mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop EJ in 14 (fourteen) minutes
to Hayes By-Pass 21mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop EJ in 21 (twenty one) minutes
to Hayes By-Pass 28mbus to Hayes By-Pass on 207 bus route anticipated at bus stop EJ in 28 (twenty eight) minutes
to White City 4mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EU in 4 (four) minutes
to White City 13mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EU in 13 (thirteen) minutes
to White City 19mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EU in 19 (nineteen) minutes
to White City 24mbus to White City on 207 bus route anticipated at bus stop EU in 24 (twenty four) minutes
buses 207, N207, N7
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Shepherd's Bush |
buses 207, N207, N7
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Southall |
buses 207, N207, N7