| to Crystal Palace | 0m |
| to Crystal Palace | 8m |
| to Crystal Palace | 17m |
| to Crystal Palace | 29m |
| to Blackheath, Royal Standard | 6m |
| to Blackheath, Royal Standard | 10m |
| to Blackheath, Royal Standard | 15m |
| to Blackheath, Royal Standard | 25m |
to Crystal Palace 0mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop Y in 0 () minutes
to Crystal Palace 8mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop Y in 8 (eight) minutes
to Crystal Palace 17mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop Y in 17 (seventeen) minutes
to Crystal Palace 29mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop Y in 29 (twenty nine) minutes
to Blackheath, Royal Standard 6mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop Z in 6 (six) minutes
to Blackheath, Royal Standard 10mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop Z in 10 (ten) minutes
to Blackheath, Royal Standard 15mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop Z in 15 (fifteen) minutes
to Blackheath, Royal Standard 25mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop Z in 25 (twenty five) minutes
buses 181, 202
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Catford |
buses 181, 202
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace Or Downham |
buses 181, 202