| to Blackheath, Royal Standard | 6m |
| to Blackheath, Royal Standard | 17m |
| to Blackheath, Royal Standard | 18m |
| to Blackheath, Royal Standard | 27m |
| to Crystal Palace | 7m |
| to Crystal Palace | 8m |
| to Crystal Palace | 17m |
| to Crystal Palace | 26m |
to Blackheath, Royal Standard 6mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop LW in 6 (six) minutes
to Blackheath, Royal Standard 17mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop LW in 17 (seventeen) minutes
to Blackheath, Royal Standard 18mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop LW in 18 (eighteen) minutes
to Blackheath, Royal Standard 27mbus to Blackheath, Royal Standard on 202 bus route anticipated at bus stop LW in 27 (twenty seven) minutes
to Crystal Palace 7mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop LX in 7 (seven) minutes
to Crystal Palace 8mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop LX in 8 (eight) minutes
to Crystal Palace 17mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop LX in 17 (seventeen) minutes
to Crystal Palace 26mbus to Crystal Palace on 202 bus route anticipated at bus stop LX in 26 (twenty six) minutes
buses 181, 202
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace Or Downham |
buses 181, 202
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Catford |
buses 181, 202