| to Mitcham | 1m |
| to Mitcham | 8m |
| to Mitcham | 16m |
| to Mitcham | 18m |
| to Raynes Park | 7m |
| to Raynes Park | 9m |
| to Raynes Park | 23m |
| to Raynes Park | 29m |
to Mitcham 1mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HA in 1 (one) minutes
to Mitcham 8mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HA in 8 (eight) minutes
to Mitcham 16mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HA in 16 (sixteen) minutes
to Mitcham 18mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HA in 18 (eighteen) minutes
to Raynes Park 7mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HN in 7 (seven) minutes
to Raynes Park 9mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HN in 9 (nine) minutes
to Raynes Park 23mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HN in 23 (twenty three) minutes
to Raynes Park 29mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HN in 29 (twenty nine) minutes
buses 200
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Colliers Wood |
buses 200
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Wimbledon Village |
buses 200