| to Mitcham | 0m |
| to Mitcham | 7m |
| to Mitcham | 16m |
| to Mitcham | 25m |
| to Raynes Park | 5m |
| to Raynes Park | 8m |
| to Raynes Park | 14m |
| to Raynes Park | 16m |
| to Raynes Park | 23m |
to Mitcham 0mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HD in 0 () minutes
to Mitcham 7mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HD in 7 (seven) minutes
to Mitcham 16mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HD in 16 (sixteen) minutes
to Mitcham 25mbus to Mitcham on 200 bus route anticipated at bus stop HD in 25 (twenty five) minutes
to Raynes Park 5mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HK in 5 (five) minutes
to Raynes Park 8mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HK in 8 (eight) minutes
to Raynes Park 14mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HK in 14 (fourteen) minutes
to Raynes Park 16mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HK in 16 (sixteen) minutes
to Raynes Park 23mbus to Raynes Park on 200 bus route anticipated at bus stop HK in 23 (twenty three) minutes
buses 200
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Wimbledon |
buses 200
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Mitcham |
buses 200