| to Marylebone | 1m |
| to Marylebone | 7m |
| to Marylebone | 19m |
| to Marylebone | 24m |
| to West Norwood, Bus Garage | 4m |
| to West Norwood, Bus Garage | 11m |
| to West Norwood, Bus Garage | 18m |
| to West Norwood, Bus Garage | 28m |
to Marylebone 1mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop T in 1 (one) minutes
to Marylebone 7mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop T in 7 (seven) minutes
to Marylebone 19mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop T in 19 (nineteen) minutes
to Marylebone 24mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop T in 24 (twenty four) minutes
to West Norwood, Bus Garage 4mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop U in 4 (four) minutes
to West Norwood, Bus Garage 11mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop U in 11 (eleven) minutes
to West Norwood, Bus Garage 18mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop U in 18 (eighteen) minutes
to West Norwood, Bus Garage 28mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop U in 28 (twenty eight) minutes
buses 2, 88, N2
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Parliament Square Or Victoria |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_600 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_603 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_669 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_676 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_802 |
buses 2, 88, N2
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brixton Or Clapham Common |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_600 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_669 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_676 |
buses 2, 88, N2
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_600 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_669 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_676 |