| to West Norwood, Bus Garage | 1m |
| to West Norwood, Bus Garage | 8m |
| to West Norwood, Bus Garage | 19m |
| to West Norwood, Bus Garage | 27m |
| to Marylebone | 4m |
| to Marylebone | 11m |
| to Marylebone | 18m |
| to Marylebone | 27m |
to West Norwood, Bus Garage 1mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop X in 1 (one) minutes
to West Norwood, Bus Garage 8mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop X in 8 (eight) minutes
to West Norwood, Bus Garage 19mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop X in 19 (nineteen) minutes
to West Norwood, Bus Garage 27mbus to West Norwood, Bus Garage on 2 bus route anticipated at bus stop X in 27 (twenty seven) minutes
to Marylebone 4mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop R in 4 (four) minutes
to Marylebone 11mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop R in 11 (eleven) minutes
to Marylebone 18mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop R in 18 (eighteen) minutes
to Marylebone 27mbus to Marylebone on 2 bus route anticipated at bus stop R in 27 (twenty seven) minutes
buses 196, 2, 333, N2
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Kennington Or Vauxhall |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_630 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_772 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_814 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
buses 196, 2, 333, 345, N2
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Camberwell, Streatham Or Tulse Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_630 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_772 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_814 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
buses 196, 2, 333, 345, N2
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_630 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_772 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_814 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |