| to Enfield Town | 3m |
| to Tottenham Hale | 6m |
| to Enfield Town | 12m |
| to Tottenham Hale | 16m |
| to Tottenham Hale | 25m |
| to Enfield Town | 25m |
| to Enfield Town | 4m |
| to Tottenham Hale | 8m |
| to Enfield Town | 13m |
| to Tottenham Hale | 18m |
| to Tottenham Hale | 26m |
| to Enfield Town | 27m |
to Enfield Town 3mbus to Enfield Town on 192 bus route anticipated at bus stop K in 3 (three) minutes
to Tottenham Hale 6mbus to Tottenham Hale on 192 bus route anticipated at bus stop K in 6 (six) minutes
to Enfield Town 12mbus to Enfield Town on 192 bus route anticipated at bus stop K in 12 (twelve) minutes
to Tottenham Hale 16mbus to Tottenham Hale on 192 bus route anticipated at bus stop K in 16 (sixteen) minutes
to Tottenham Hale 25mbus to Tottenham Hale on 192 bus route anticipated at bus stop K in 25 (twenty five) minutes
to Enfield Town 25mbus to Enfield Town on 192 bus route anticipated at bus stop K in 25 (twenty five) minutes
to Enfield Town 4mbus to Enfield Town on 192 bus route anticipated at bus stop L in 4 (four) minutes
to Tottenham Hale 8mbus to Tottenham Hale on 192 bus route anticipated at bus stop L in 8 (eight) minutes
to Enfield Town 13mbus to Enfield Town on 192 bus route anticipated at bus stop L in 13 (thirteen) minutes
to Tottenham Hale 18mbus to Tottenham Hale on 192 bus route anticipated at bus stop L in 18 (eighteen) minutes
to Tottenham Hale 26mbus to Tottenham Hale on 192 bus route anticipated at bus stop L in 26 (twenty six) minutes
to Enfield Town 27mbus to Enfield Town on 192 bus route anticipated at bus stop L in 27 (twenty seven) minutes
buses 192, 341
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Tottenham Hale Or Edmonton |
buses 192, 341
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Tottenham Hale Or Edmonton |