| to Marble Arch | 4m |
| to Marble Arch | 13m |
| to Marble Arch | 21m |
| to Marble Arch | 23m |
| to Marble Arch | 24m |
| to Brent Cross | 4m |
| to Brent Cross | 16m |
| to Brent Cross | 29m |
to Marble Arch 4mbus to Marble Arch on 189 bus route anticipated at bus stop E in 4 (four) minutes
to Marble Arch 13mbus to Marble Arch on 189 bus route anticipated at bus stop E in 13 (thirteen) minutes
to Marble Arch 21mbus to Marble Arch on 189 bus route anticipated at bus stop E in 21 (twenty one) minutes
to Marble Arch 23mbus to Marble Arch on 189 bus route anticipated at bus stop E in 23 (twenty three) minutes
to Marble Arch 24mbus to Marble Arch on 189 bus route anticipated at bus stop E in 24 (twenty four) minutes
to Brent Cross 4mbus to Brent Cross on 189 bus route anticipated at bus stop F in 4 (four) minutes
to Brent Cross 16mbus to Brent Cross on 189 bus route anticipated at bus stop F in 16 (sixteen) minutes
to Brent Cross 29mbus to Brent Cross on 189 bus route anticipated at bus stop F in 29 (twenty nine) minutes
buses 16, 189, 316, 32, 632, N32
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Ladbroke Grove, Maida Vale Or Baker Street |
buses 16, 189, 316, 32, 632, N32
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Cricklewood |
buses 16, 189, 316, 32, 632, N32