| to Tottenham Court Road | 4m |
| to Tottenham Court Road | 7m |
| to Tottenham Court Road | 12m |
| to Tottenham Court Road | 19m |
| to Tottenham Court Road | 26m |
| to North Greenwich | 9m |
| to North Greenwich | 24m |
| to North Greenwich | 26m |
to Tottenham Court Road 4mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop S in 4 (four) minutes
to Tottenham Court Road 7mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop S in 7 (seven) minutes
to Tottenham Court Road 12mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop S in 12 (twelve) minutes
to Tottenham Court Road 19mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop S in 19 (nineteen) minutes
to Tottenham Court Road 26mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop S in 26 (twenty six) minutes
to North Greenwich 9mbus to North Greenwich on 188 bus route anticipated at bus stop L in 9 (nine) minutes
to North Greenwich 24mbus to North Greenwich on 188 bus route anticipated at bus stop L in 24 (twenty four) minutes
to North Greenwich 26mbus to North Greenwich on 188 bus route anticipated at bus stop L in 26 (twenty six) minutes
buses 1, 188, 199, 225, 381, 47, N1, N199, N381
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Southwark Park Road, New Cross Or Lewisham |
buses 1, 188, 199, 225, 381, 47, N199, N381
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | London Bridge Or Elephant & Castle |