| to Tottenham Court Road | 1m |
| to Tottenham Court Road | 5m |
| to Tottenham Court Road | 11m |
| to Tottenham Court Road | 15m |
| to Tottenham Court Road | 18m |
| to North Greenwich | 4m |
| to North Greenwich | 17m |
| to North Greenwich | 26m |
to Tottenham Court Road 1mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop E in 1 (one) minutes
to Tottenham Court Road 5mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop E in 5 (five) minutes
to Tottenham Court Road 11mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop E in 11 (eleven) minutes
to Tottenham Court Road 15mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop E in 15 (fifteen) minutes
to Tottenham Court Road 18mbus to Tottenham Court Road on 188 bus route anticipated at bus stop E in 18 (eighteen) minutes
to North Greenwich 4mbus to North Greenwich on 188 bus route anticipated at bus stop H in 4 (four) minutes
to North Greenwich 17mbus to North Greenwich on 188 bus route anticipated at bus stop H in 17 (seventeen) minutes
to North Greenwich 26mbus to North Greenwich on 188 bus route anticipated at bus stop H in 26 (twenty six) minutes
buses 188, 381, 47, N199, N381
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Surrey Quays |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_85 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_298 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_840 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_841 |
buses 188, 381, 47, N199, N381
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | London Bridge Or Elephant & Castle |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_85 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_298 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_840 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_841 |
buses 188, 381, 47, N199, N381
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_85 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_298 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_840 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_841 |