| to Victoria | 2m |
| to Victoria | 9m |
| to Victoria | 16m |
| to Victoria | 25m |
| to Ladywell | 6m |
| to Lewisham Station | 7m |
| to Lewisham Station | 16m |
| to Lewisham Station | 25m |
to Victoria 2mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop C in 2 (two) minutes
to Victoria 9mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop C in 9 (nine) minutes
to Victoria 16mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop C in 16 (sixteen) minutes
to Victoria 25mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop C in 25 (twenty five) minutes
to Ladywell 6mbus to Ladywell on 185 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Lewisham Station 7mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop A in 7 (seven) minutes
to Lewisham Station 16mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop A in 16 (sixteen) minutes
to Lewisham Station 25mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop A in 25 (twenty five) minutes
buses 136, 185, 199, 208, 47, 54, 75, N136, N199
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Lewisham |
buses 185, 75
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Forest Hill Or Sydenham |
buses 136, 185, 199, 208, 47, 54, 75, N136, N199