| to Victoria | 7m |
| to Victoria | 11m |
| to Victoria | 19m |
| to Lewisham Station | 8m |
| to Lewisham Station | 9m |
| to Lewisham Station | 14m |
| to Lewisham Station | 19m |
| to Lewisham Station | 24m |
to Victoria 7mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop G in 7 (seven) minutes
to Victoria 11mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop G in 11 (eleven) minutes
to Victoria 19mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop G in 19 (nineteen) minutes
to Lewisham Station 8mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop B in 8 (eight) minutes
to Lewisham Station 9mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop B in 9 (nine) minutes
to Lewisham Station 14mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop B in 14 (fourteen) minutes
to Lewisham Station 19mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop B in 19 (nineteen) minutes
to Lewisham Station 24mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop B in 24 (twenty four) minutes
buses 136, 185, 199, 208, 47, 54, 75, N136, N199
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Lewisham |
buses 136, 185, 199, 208, 47, 54, 75, N136, N199
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Bellingham, Forest Hill Or Sydenham |
buses 136, 185, 199, 208, 47, 54, 75, N136, N199