| to Victoria | 3m |
| to Victoria | 9m |
| to Victoria | 24m |
| to Lewisham Station | 3m |
| to Lewisham Station | 13m |
| to Lewisham Station | 19m |
| to Lewisham Station | 22m |
| to Lewisham Station | 29m |
to Victoria 3mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop MJ in 3 (three) minutes
to Victoria 9mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop MJ in 9 (nine) minutes
to Victoria 24mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop MJ in 24 (twenty four) minutes
to Lewisham Station 3mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop MD in 3 (three) minutes
to Lewisham Station 13mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop MD in 13 (thirteen) minutes
to Lewisham Station 19mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop MD in 19 (nineteen) minutes
to Lewisham Station 22mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop MD in 22 (twenty two) minutes
to Lewisham Station 29mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop MD in 29 (twenty nine) minutes
buses 176, 185, 197, 363, N63, P4
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Crystal Palace, Forest Hill Or Honor Oak |
buses 176, 185, 197, 363, N63, P4
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Brixton, Camberwell Or Peckham |
buses 176, 185, 197, 363, N63, P4