| to Victoria | 4m |
| to Victoria | 13m |
| to Victoria | 20m |
| to Victoria | 28m |
| to Lewisham Station | 4m |
| to Lewisham Station | 14m |
| to Lewisham Station | 15m |
| to Lewisham Station | 26m |
| to Lewisham Station | 26m |
to Victoria 4mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop L in 4 (four) minutes
to Victoria 13mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop L in 13 (thirteen) minutes
to Victoria 20mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop L in 20 (twenty ) minutes
to Victoria 28mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop L in 28 (twenty eight) minutes
to Lewisham Station 4mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop F in 4 (four) minutes
to Lewisham Station 14mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop F in 14 (fourteen) minutes
to Lewisham Station 15mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop F in 15 (fifteen) minutes
to Lewisham Station 26mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop F in 26 (twenty six) minutes
to Lewisham Station 26mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop F in 26 (twenty six) minutes
buses 171, 185, N171
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Brockley Or Forest Hill |
buses 171, 185, N171
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Lewisham Or Catford Garage |
buses 171, 185, N171